LTI Tool Provider (2.0.2) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Value
fil: Halaga

en: Language
fil: Wika

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Name
fil: Pangalan

en: View
fil: Tingnan

en: Created
fil: Inilikha

en: Key
fil: Susi
