LTI Tool Provider (2.0.2) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Value
hu: Érték

en: Language
hu: Nyelv

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Go
hu: Mehet

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: View
hu: Megtekintés

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Field name
hu: Mező neve

en: Public Key
hu: Nyilvános kulcs

en: Private Key
hu: Titkos kulcs

en: Key
hu: Kulcs

en: Date created
hu: Létrehozás időpontja

en: @type: deleted %title.
hu: @type: %title törölve lett.

en: User Role
hu: Felhasználói szerepkör

en: Private key
hu: Titkos kulcs

en: Bundles
hu: Mezőkötegek

en: Entities
hu: Entitások

en: Secret
hu: Titok

en: Entity Bundles
hu: Mezőkötegek
