LTI Tool Provider (2.0.2) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Value
oc: Valor

en: Language
oc: Lenga

en: Enabled
oc: Activat

en: Go
oc: Anatz

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: View
oc: Veire

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Field name
oc: Nom del camp

en: Public Key
oc: Clau publica

en: Key
oc: Clau

en: Date created
oc: Data de creacion

en: @type: deleted %title.
oc: @type  : %title suprimit.

en: Private key
oc: Clau privada

en: Bundles
oc: Paquets

en: Entities
oc: Entitats
