LTI Tool Provider (2.0.2) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Value
pl: Wartość

en: Language
pl: Język

en: Enabled
pl: Włączone

en: Go
pl: Idź

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Public Key
pl: Klucz publiczny

en: Private Key
pl: Klucz prywatny

en: Key
pl: Klucz

en: Date created
pl: Data utworzenia

en: @type: deleted %title.
pl: @type: usunięto %title.

en: User Role
pl: Rola użytkownika

en: Consumer
pl: Konsument

en: Private key
pl: Klucz prywatny

en: Bundles
pl: Zestawy

en: Entities
pl: Encje

en: Secret
pl: Sekret
