LTI Tool Provider (2.0.2) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: None
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى
