LTI Tool Provider (2.0.3) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Value
af: Waarde

en: Language
af: Taal

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Go
af: Gaan

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Created
af: Geskep
