LTI Tool Provider (2.0.3) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Value
be: Значэнне

en: Language
be: Мова

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Field name
be: Назва поля

en: Key
be: Ключ

en: Date created
be: Дата стварэння

en: @type: deleted %title.
be: @type: выдалены %title.

en: Private key
be: Прыватны ключ
