LTI Tool Provider (2.0.3) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Language
ps: ژبه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Key
ps: کيلی

en: User Role
ps: غړي نده (رول)

en: Bundles
ps: بنډلونه
