LTI Tool Provider (2.0.3) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon
