LTI Tool Provider (2.0.4) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Value
ar: القيمة

en: Language
ar: اللغة

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Key
ar: المفتاح

en: Date created
ar: تاريخ الإنشاء

en: @type: deleted %title.
ar: @type: %title حُذف.

en: User Role
ar: دور المستخدم

en: Entities
ar: الكيانات
