LTI Tool Provider (2.0.4) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Value
ast: Valor

en: Language
ast: Llingua

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: Created
ast: Fechu

en: Field name
ast: Nome del campu

en: Key
ast: Llave

en: Date created
ast: Data de creación
