LTI Tool Provider (2.0.4) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Language
gu: ભાષા

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Key
gu: ચાવી

en: @type: deleted %title.
gu: @type: કાઢી નાખવામાં આવેલ %title.
