LTI Tool Provider (2.0.4) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Value
he: ערך

en: Language
he: שפה

en: Enabled
he: מופעל

en: Go
he: קדימה

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Created
he: נוצר

en: Field name
he: שם שדה

en: Key
he: מפתח

en: Date created
he: נוצר בתאריך

en: @type: deleted %title.
he: @type: %title נמחק.

en: User Role
he: תפקיד

en: Entities
he: ישויות
