LTI Tool Provider (2.0.4) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Value
jv: Biji

en: Language
jv: Basa

en: Enabled
jv: Urip

en: Go
jv: Nuju

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Key
jv: Kunci

en: Date created
jv: Tanggal digawé

en: @type: deleted %title.
jv: @type: dibusak %title.
