LTI Tool Provider (2.0.4) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Value
mn: Утга

en: Language
mn: Хэл

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Date created
mn: Үүсгэсэн огноо
