LTI Tool Provider (2.0.4) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Value
mr: किंमत

en: Language
mr: भाषा

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Field name
mr: फील्डचे नाव
