LTI Tool Provider (2.0.4) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Language
os: Æвзаг

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд
