LTI Tool Provider (2.0.4) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ
