LTI Tool Provider (2.0.4) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Value
ru: Значение

en: Language
ru: Язык

en: Enabled
ru: Включено

en: Go
ru: Пуск

en: Edit
ru: Редактировать

en: None
ru: Нет

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: View
ru: Просмотр

en: Timestamp
ru: Время

en: Created
ru: Создано

en: Field name
ru: Имя поля

en: Public Key
ru: Публичный (открытый) ключ

en: Private Key
ru: Приватный (закрытый) ключ

en: Key
ru: Ключ

en: Date created
ru: Дата создания

en: @type: deleted %title.
ru: @type: удален материал %title.

en: User Role
ru: Пользовательская роль

en: Private key
ru: Личный ключ

en: Bundles
ru: Наборы

en: Entity Types
ru: Типы сущностей

en: Entities
ru: Сущности

en: Secret
ru: Секрет

en: Entity Bundles
ru: Бандлы сущности
