LTI Tool Provider (2.0.4) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Value
sv: Värde

en: Language
sv: Språk

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Go
sv: Gå till

en: Edit
sv: Redigera

en: None
sv: Ingen

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: View
sv: Visa

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Created
sv: Skapad

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Public Key
sv: Offentlig nyckel

en: Private Key
sv: Privat nyckel

en: Key
sv: Nyckel

en: Date created
sv: Datum för skapande

en: @type: deleted %title.
sv: @type: raderade %title.

en: User Role
sv: Roll för användare

en: Consumer
sv: Konsument

en: Private key
sv: Privat nyckel

en: Bundles
sv: Paket

en: Entities
sv: Objekt

en: Secret
sv: Hemlighet
