LTI Tool Provider (2.0.5) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Value
da: Værdi

en: Language
da: Sprog

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Go
da: Skift

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: View
da: Vis

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: Created
da: Oprettet

en: Field name
da: Feltnavn

en: Public Key
da: Offentlig Nøgle

en: Private Key
da: Privat Nøgle

en: Key
da: Nøgle

en: Date created
da: Dato oprettet

en: @type: deleted %title.
da: @type: %title slettet.

en: User Role
da: Brugerrolle

en: Private key
da: Privat nøgle

en: Entity Types
da: Entity-typer
