LTI Tool Provider (2.0.5) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Value
lv: Vērtība

en: Language
lv: Valoda

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Go
lv: Aiziet

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Created
lv: Izveidots

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Key
lv: Atslēga

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: @type: deleted %title.
lv: @type: dzēsts '%title'.

en: User Role
lv: Lietotāju loma

en: Private key
lv: Privātā atslēga

en: Bundles
lv: Komplekti
