LTI Tool Provider (2.0.5) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Go
ml: പോകൂ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: None
ml: ഇല്ല

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Timestamp
ml: ടൈംസ്റ്റാമ്പ്

en: Field name
ml: ഫീല്ഡിന്റെ പേര്
