LTI Tool Provider (2.0.5) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Value
am: እሴት

en: Language
am: ቋንቋ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: ID
am: አይዲ

en: Field name
am: የመስኩ ስም
