LTI Tool Provider (2.0.5) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Value
el: Αξία

en: Language
el: Γλώσσα

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Key
el: Κλειδί

en: Date created
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: @type: deleted %title.
el: @type: διαγράφηκε το %title.

en: Private key
el: Ιδιωτικό κλειδί

en: Entities
el: Οντότητες
