LTI Tool Provider (2.0.5) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Value
et: Väärtus

en: Language
et: Keel

en: Enabled
et: Lubatud

en: Go
et: Mine

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Created
et: Loodud

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Key
et: Võti

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: @type: deleted %title.
et: @type: %title kustutatud.

en: User Role
et: Kasutaja roll

en: Bundles
et: Kogumid

en: Entities
et: Olemid
