LTI Tool Provider (2.0.5) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Value
hy: Արժեք

en: Language
hy: Լեզու

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է
