LTI Tool Provider (2.0.5) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Language
lt: Kalba

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Go
lt: Pirmyn

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Key
lt: Raktas

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.
