LTI Tool Provider (2.0.5) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Value
sq: Vlera

en: Language
sq: Gjuha

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Created
sq: Krijuar

en: @type: deleted %title.
sq: @type: u eleminua %title.
