LTI Tool Provider (2.0.5) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Value
sr: Вредност

en: Language
sr: Језик

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Field name
sr: Назив поља

en: Entities
sr: Ентитети
