LTI Tool Provider (2.0.5) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Value
uk: Значення

en: Language
uk: Мова

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Go
uk: Перехід

en: Edit
uk: Редагувати

en: None
uk: Немає

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: View
uk: Перегляд

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: Created
uk: Створено

en: Field name
uk: Назва поля

en: Public Key
uk: Відкритий ключ

en: Private Key
uk: Закритий ключ

en: Key
uk: Ключ

en: Date created
uk: Дата створення

en: @type: deleted %title.
uk: @type: %title видалено.

en: User Role
uk: Роль користувача

en: Private key
uk: Приватний ключ

en: Bundles
uk: Пакети

en: Entity Types
uk: Типи сутностей

en: Entities
uk: Сутності

en: Secret
uk: Таємний

en: OAuth PECL library installed
uk: Встановлено бібліотеку OAuth PECL

en: Filter by Owner
uk: Фільтрувати за власником
