LTI Tool Provider (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Language
hr: Jezik

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: View
hr: Pregled

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Created
hr: Stvoreno

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Key
hr: Ključ

en: Date created
hr: Nadnevak stvaranja

en: @type: deleted %title.
hr: @type: uklonjen %title.
