LTI Tool Provider (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Language
kk: Тіл

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Created
kk: Құрылған

en: @type: deleted %title.
kk: @type: %title жойылды.
