LTI Tool Provider (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Language
cs: Jazyk

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: View
cs: Zobrazit

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Field name
cs: Název pole

en: Key
cs: Klíč

en: Date created
cs: Datum vytvoření

en: @type: deleted %title.
cs: @type: smazáno %title.

en: User Role
cs: Uživatelská role

en: Secret
cs: Klíč
