LTI Tool Provider (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Language
tr: Dil

en: Edit
tr: Düzenle

en: None
tr: Hiçbiri

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: View
tr: Görüntüle

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Field name
tr: Alan adı

en: Key
tr: Anahtar

en: Date created
tr: Oluşturulma tarihi

en: @type: deleted %title.
tr: @type: %title silindi.

en: User Role
tr: Kullanıcı Rolü
