LTI Tool Provider (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Edit
vi: Sửa

en: None
vi: Không có

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: View
vi: Xem

en: Timestamp
vi: Nhãn thời gian

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Field name
vi: Tên trường

en: Key
vi: Khóa

en: Date created
vi: Ngày tạo

en: @type: deleted %title.
vi: @type: đã xóa %title.

en: Secret
vi: Mật
