LTI Tool Provider (8.x-1.2) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Language
eo: Lingvo

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: @type: deleted %title.
eo: @type: forigis %title.
