LTI Tool Provider (8.x-1.4) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Language
fa: زبان

en: Edit
fa: ویرایش

en: None
fa: هیچ

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: View
fa: مشاهده

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Field name
fa: نام فیلد

en: Key
fa: کلید

en: Date created
fa: تاریخ ایجاد

en: @type: deleted %title.
fa: @type: %title حذف شد.
