LTI Tool Provider (8.x-1.4) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Language
fi: Kieli

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: Created
fi: Luotu

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Key
fi: Avain

en: Date created
fi: Luontipäivämäärä

en: @type: deleted %title.
fi: @type: poistettiin %title.

en: User Role
fi: Käyttäjärooli
