LTI Tool Provider (8.x-1.4) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Language
ka: ენა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Created
ka: შექმნილია

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Key
ka: გასაღები
