LTI Tool Provider (8.x-1.5) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Language
az: Dil

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Field name
az: Sahə adı

en: Key
az: Açar

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: @type: deleted %title.
az: @type: %title silindi.

en: User Role
az: İstifadəçi Rolu
