LTI Tool Provider (8.x-1.6) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Language
ga: Teanga

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe
