LTI Tool Provider (8.x-1.6) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Language
nl: Taal

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Key
nl: Sleutel

en: Date created
nl: Aanmaakdatum

en: @type: deleted %title.
nl: @type: %title verwijderd.

en: User Role
nl: Gebruikersrol

en: Consumer
nl: Consument

en: Secret
nl: Geheim

en: Name field
nl: Naamveld
