LTI Tool Provider (8.x-1.7) - en to no translation catalogue (14 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Language
no: Språk

en: Edit
no: Rediger

en: None
no: Ingen

en: Name
no: Navn

en: Label
no: Etikett

en: View
no: Vis

en: Timestamp
no: Tidsstempel

en: Created
no: Opprettet

en: Field name
no: Feltnavn

en: Key
no: Nøkkel

en: Date created
no: Dato opprettet

en: @type: deleted %title.
no: @type: %title slettet.

en: User Role
no: Brukerrolle
