LTI Tool Provider (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Language
ne: भाषा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम
