Ludwig (2.0.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: List
bn: তালিকা

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Version
bn: সংস্করণ

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: Not installed
bn: ইন্সটল করা নয়

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত
