Ludwig (2.0.0) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Status
ca: Estat

en: List
ca: Llistat

en: Read more
ca: Llegeix més

en: Download
ca: Baixa

en: Version
ca: Versió

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Paths
ca: Camins

en: Overridden
ca: Sobreescrit

en: Inactive
ca: Inactiu

en: Other
ca: Altres

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Missing
ca: Perdut

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Not supported
ca: Sense suport

en: Resource
ca: Recurs
