Ludwig (2.0.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: List
sl: Seznam

en: Read more
sl: Preberite več

en: Download
sl: Prenesi

en: Unknown
sl: Neznan

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Installed
sl: Nameščeno
