Ludwig (2.0.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Read more
th: อ่านต่อ

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Version
th: รุ่น

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Other
th: อื่นๆ

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: Packages
th: แพคเกจ

en: Package
th: แพคเกจ
