Ludwig (2.0.0) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Status
tr: Durum

en: List
tr: Liste

en: Read more
tr: Devamını oku

en: Download
tr: İndir

en: Version
tr: Sürüm

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Paths
tr: Yollar

en: Overridden
tr: Değiştirilmiş

en: Inactive
tr: Devre dışı

en: Other
tr: Diğer

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Missing
tr: Kayıp

en: Installed
tr: Kurulu

en: Packages
tr: Paketler

en: Package
tr: Paket

en: Not supported
tr: Desteklenmiyor
